Зміст огляду

Огляд показав, що компанія Stride не провела належний і послідовний моніторинг своїх відносин із клієнтами.Компанія Stride навіть не запровадила належної практики належної перевірки клієнтів, особливо в умовах високого ризику, і не вела належного обліку.Компанія "Страйд" також не спромоглася дізнатись про джерело коштів 742 своїх клієнтів.Крім того, Stride не розробляв і не вводив жодних процедур чи політик щодо управління ризиками, а також не навчав своїх співробітників виявляти та мати справу з будь-якими транзакціями клієнтів, які можуть бути негідними.У майбутньому розмір штрафу, накладеного UKGC, буде постійно наростати, поки сектор не сформує свою практику дотримання.

Відповідь Страйда

Компанія Stride також призначає додатковий персонал у сфері дотримання вимог.

888 Холдинги історичний штраф

888 Holdings має популярні в усьому світі онлайн-казино, ставки на спортивні ставки, покер та бінго. UKGC виявив, що 888 не змогли перешкодити більш ніж 7000 людям, які брали участь у політиці самовиключення, продовжувати азартні ігри через різні онлайн-платформи.

Сайт Інтернет-бінго у Великобританії сплачений понад 7 млн. Фунтів стерлінгів

Компанія Stride Gaming, платформа онлайн-бінго у Великобританії, стикається з 7 фунтів стерлінгів.1 мільйон штрафу за збої у виконанні вимог після попереднього попередження після перевірки восени

залишити коментар
Анонім