Центр раннього розвитку дітей в Києві на Позняках

Англомовний дитячий садок для дітей віком від 2 до 6

Запишіться на пробний день

Ваши фамилия и имя*

Имя ребенка*

Пол ребенка*
МальчикДевочка

Возраст ребенка *

Предпочтительный язык занятия

Контактный телефон*

Контактный E-Mail*

Перша Дитяча Академія знаходиться на Позняках за адресою:

м. Київ, вул. Гмирі, 4

+38 (063) 863-66-33
+38 (066) 178-89-05
+38 (097) 210-81-94

kiev4@1da.in.ua

Пн-Сб: 8:30-19:00
Нд. — вихідний
Щасливе дитинство — зовсім поруч!

 

 

 

Перша Дитяча Академія – унікальна мережа центрів дошкільного розвитку дитини!

 

Унікальна програма раннього розвитку

Національна мережа центрів раннього розвитку «Перша Дитяча Академія» здійснює навчання дітей за інноваційною програмою «Життя в долонях» («Life in our hands»), яка на сьогодні вважається однією з найкращих у світі.

Интерактив

 

Висока адаптивність до змін у майбутньому

Бути розумним, успішним, креативним, не боятися складних ситуацій, знаходити правильні й точні рішення у мінливому світі — це лише невеликий перелік завдань, які щорічно поставатимуть перед нашими дітьми, коли вони подорослішають. Наші випускники прекрасно навчаються у школі й ефективно вирішують найрізноманітніші життєві питання.

Англійська як рідна

Унікальна методика викладання англійської мови за програмами «Life in our hands», «Pingu’s English», «Theatre Studio», «English Box» забезпечує усунення мовного бар’єра, опанування правильної вимови та комунікативних навичок, формування активного словникового запасу.

 

 

При нашій Академії діє Англомовний Дитячий Садок

 

У якому Ваша дитина неодмінно відчуватиме себе так само затишно та комфортно, як і вдома! Ви отримаєте не тільки належний догляд і увагу, а й комплексне інтегруюче навчання у щоденному англомовному середовищі, а це, у свою чергу, забезпечить всебічний гармонійний розвиток Вашої дитини!

Ми працюємо без канікул – увесь рік!

Академія повного дня – це особливий світ, в якому щодня дитина відчуває себе розумною, сміливою і реалізованою! П’ять разів на тиждень малюк занурений в найцікавіші розвиваючі заняття, здійснює відкриття і проводить різноманітні експерименти, їсть тільки здорову та корисну їжу і займається спортом.

 Ми пропонуємо:

 • англійська мова як рідна;
 • різнобічний розвиток Вашої дитини;
 • навчання у невеликих групах, розподілених за віковим принципом;
 • затишні класи, оснащені найсучаснішим інтерактивним обладнанням;
 • смачне та збалансоване триразове харчування;
 • здоровий сон;
 • ранкові рухливі заняття та щоденні прогулянки на свіжому повітрі;
 • цікаве та корисне дозвілля;
 • увагу та піклування найкращих педагогів та вихователів;
 • постановку та участь в оригінальних театральних виставах;
 • безпеку Вашої дитини;
 • атмосферу домашнього затишку.

Режим роботи: з 8:30 до 19:00 (Пн.-Пт.).
Кількість місць – 16.
Набір дітей віком від 2 років до 6 років.

Покваптесь записати й Вашу дитину!

Освітні програми.

 

Англійська мова — в пріоритеті! 

“Перша Дитяча Академія” спеціалізується на викладанні англійської мови дітям від 1 до 8 років. Ми пропонуємо 4 англомовні програми, які, відповідно до віку, Ваш малюк зможе поетапно вивчити в нашій академії. 

“Життя в долонях” або “Life in Our Hands” –основний розвиваючий англомовний курс з використанням найсучасніших інтерактивних технологій навчання. 

Результат навчання дитини за цим курсом — вміння легко розмовляти англійською мовою. Уроки і спосіб навчання побудовані таким чином, що дитина з легкістю звикає до англомовного середовища навчання. У цікавій і доступній формі Ваш всезнайко познайомиться з історією, географією, музикою,  літературою, математикою, астрономією та іншими сферами знань.

Ваша дитина швидко почне освоювати живу іноземну мову як рідну:

 • через спілкування
 • поступово збагачуючи свій словниковий запас
 • запам’ятовуючи на слух порядок слів у реченні

Заняття для вікової групи 1-3 роки триває 1 годину

Заняття для вікової групи 3- 8 років триває 2 години

English Box – допоміжний англомовний музичний курс тривалістю 2 роки для дітей від 1 до 3,5 років.

Основне завдання курсу – це  розробка англомовної артикуляції у Вашого малюка, а також збагачення його пасивного словникового і понятійного запасу.

Курс побудований на музиці і ритмі, завдяки чому Ваша дитина вчиться володіти своїм тілом та емоціями. Заняття допоможуть розвинути творчі здібності Вашого малюка, навчать його виражати себе за допомогою голосу і рухів. Разом із розвитком почуття ритму і гармонії будуть розвиватися лінгвістичні навики Вашого малюка.

Pingu’s English – дуже ефективний допоміжний курс до основної програми “Життя в долонях” для дітей від 3,5 до 7 років.

Головна ціль курсу – опрацювання лексики і розвиток активного словникового запасу Вашої дитини.

Усі матеріали і викладання — виключно англійською мовою. Під час занять використовуються мультимедійні засоби навчання, дидактичні картки, рольові ігри. Вашій дитині сподобаються веселі та захоплюючі мультфільми та пісні. Вони прості та інтуїтивно зрозумілі.

 Theatre Studio – англомовний театральний курс для дітей 5-8 років, у межах якого Ваша дитина буде знайомитися з найкращими англомовними книгами світу для дітей.[/icon_text]

Основна мета театральної студії – розвиток у Вашої дитини правої півкулі мозку, яка відповідає за творчість. Заняття в студії компенсують нестачу такого розвитку в традиційному навчанні дитячого садка та школи.

Ваш маленький драматург розвиватиме свій рівень англійської мови завдяки участі в театральних постановах:

 • знайомлячись зі змістом книг
 • обговорюючи малюнки з іншими дітьми (лише англійською мовою!)
 • беручи участь в розподілі ролей
 • дивлячись навчальні відео за твором
 • вивчаючи пісні англійською мовою

 

Запишіться на пробний день у наш англомовний садок!

 

Не запізніться, адже у дитини дошкільного віку (особливо з 1 до 5 років) мовлення знаходиться в активній стадії формування, і його треба  встигнути натренувати і розвинути як і будь-які інші м’язи  та  частини тіла. Коли дитина навчається не тільки рідною мовою, але ще й іноземною – це свого роду тренування, яке збільшує можливості дитини, розвиває її інтелект, активізує різні види мислення і сприяє формуванню впевненості та активної життєвої позиції.

 

Відео 3. Як правильно організувати розвиток дитини дошкільного віку.

 

 

Мы  на Facebook

Запишіться на пробний день в наш англомовний садок!

Записаться на пробное занятие


Художня студія.

Відвідуючи художню студію, діти потрапляють у світ яскравих фарб і незвичайних образів. Тут  кожен може творити, максимально розвиваючи свою фантазію та уяву. На уроках діти знайомляться з класичними творами мистецтва, видатними художниками, різними техніками та жанрами живопису. У дітей розвивається образне мислення, почуття смаку та любов до творчості.

Послуги логопеда.

У нашому центрі проводить заняття з дітьми логопед вищої категорії. У процесі роботи використовуються методики Фомічової, Лалаєвої, Філічової, Синяк. Індивідуальний підхід до кожної дитини, опираючись на її нейропсихологічні особливості.  Застосовується логопедичний масаж, багато ігрових моментів, спрямованих на розвиток мови, поповнення словарного запасу, розвиток мовних навиків та фразового мовлення. Також застосовується пальчиковий театр та ігри, спрямовані на розвиток усіх психічних функцій (пам’ять, увага, мислення).

Підготовка до школи

Для підготовки дітей до школи використовується методика В. Федієнка. Програма спрямована на те, щоб викликати у дітей інтерес до навчання та школи, до пізнання нового. Окрім того, що діти навчаються читати, писати та рахувати, вони вчаться спілкуватися з однокласниками, бути самостійними та відповідальними.

В програму входять 4 блоки, тривалість яких становить 20 хв. кожен:

 1. читання
 2.  мовленнєве-спілкування
 3. підготовка руки до письма
 4. математика

Персонал академії


Запишіться на пробний день

Ваши фамилия и имя*

Имя ребенка*

Пол ребенка*
МальчикДевочка

Возраст ребенка *

Предпочтительный язык занятия

Контактный телефон*

Контактный E-Mail*

 

 

 

 

 

 

 

 

Лугина Марина

Методист, педагог

Мова викладання: англійська, українська, російська

Кваліфікація: викладач англійської мови та зарубіжної літератури.

Робота для Марини – це її основне захоплення. Вона навчає дітей англійської мови, виховувати їх, розвиває їхні здібності, спостерігає за тим, як вони пізнають цей світ і допомагає їм краще його зрозуміти. Це те, що робить її щасливою. Її основна ціль – привити дітям любов до навчання. Тож заняття з Мариною проходять весело, з посмішкою на обличчі.

 

 

 

 

 

 

 

 

Краєвська Асі

Педагог

Мова викладання: англійська, українська, російська

Кваліфікація: перекладач англійської мови

Англійська мова для Асі – це її хобі. Вона не перестає вдосконалювати свої знання, підвищувати свій рівень та глибше пізнавати культуру англомовних країн. Вона старається викликати цікавість дітей до вивчення англійської мови, зробити цей процес для них легким та радісним . Її уроки завжди активні та результативні.

 

 

 

 

 

 

 

 

Мурза Анастасія

Педагог

Мова викладання: українська, російська

Кваліфікація: початкова освіта

Настя навчається в Київському університеті ім. Бориса Грінченка. Вона дуже творча людина, має хист до малювання, танців, в’язання та вишивки. Свої таланти вона вміло застосовує в роботі з дітьми, навчаючи їх працювати руками, виготовляти різні вироби. Настя вчить дітей малювати та танцювати, проводить розвиваючі заняття. Дбайлива та уважна до дітей.

 

 

Натисніть тут для перегляду

 

Фотогалерея ГмиріФотогалерея Гмирі

 

 

 

Запишіться на пробний день в наш англомовний садок!

Записаться на пробное занятие